Wersja |
Data zmiany |
Autor |
Opis |
Akcje |
2 |
2016-01-25 10:30:46 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <font class="text"><strong><span style="font-size:1em;">Komisje Stałe Rady w składzie:</span></strong><br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Kaźmierczak Jerzy<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<p> <font class="text"><strong><span style="font-size:1em;">Komisje Stałe Rady w składzie:</span></strong><br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Kaźmierczak Jerzy
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
|
3 |
2019-01-28 10:07:20 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <font class="text"><strong><span style="font-size:1em;">Komisje Stałe Rady w składzie:</span></strong><br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<div class="mail-detail-content noI18n colorQuoted simple-mail" style="min-height: 847px;"> <div id="ox-d7e2ed4c95"> <div dir="ltr"> <p align="center" class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; text-align: center; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">SKŁAD OSOBOWY KOMISJI STAŁYCH RADY MIEJSKIEJ<br /> W WARCIE (KADENCJA 2018 - 2023)</span></b></p> <p align="center" class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; text-align: center; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1. Komisja Rewizyjna</span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Ogórek Jan - Przewodniczący</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2) Musilak Józef ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3) Grześkowiak Andrzej ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4) Karasińska Katarzyna .</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej</span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Piniarska Ewa,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2) Stępień Paweł , </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3) Klimaszewski Krzysztof ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4) Kopacki Grzegorz ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">5) Góra Krystyna .</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska</span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Błaszczyk Władysław ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2) Ciołek Marek, </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3) Jeziorny Michał ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4) Grabowski Krzysztof ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">5) Jabłoński Sławomir .</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Piniarska Ewa - Przewodniczący</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2) Grześkowiak Andrzej , </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3) Jabłoński Sławomir ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4) Karasińska Katarzyna ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">5) Grabowski Krzysztof .</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 10pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">5.Komisja doraźna Zespół ds. Mieszkaniowych </span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 10pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Jeziorny Michał ,<br /> 2) Piniarska Ewa ,<br /> 3) Stępień Paweł .</span></p> </div> </div> </div> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
SKŁAD OSOBOWY KOMISJI STAŁYCH RADY MIEJSKIEJ
W WARCIE (KADENCJA 2018 - 2023)
1. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Musilak Józef ,
3) Grześkowiak Andrzej ,
4) Karasińska Katarzyna .
2. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej
1) Piniarska Ewa,
2) Stępień Paweł ,
3) Klimaszewski Krzysztof ,
4) Kopacki Grzegorz ,
5) Góra Krystyna .
3. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław ,
2) Ciołek Marek,
3) Jeziorny Michał ,
4) Grabowski Krzysztof ,
5) Jabłoński Sławomir .
4. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1) Piniarska Ewa - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej ,
3) Jabłoński Sławomir ,
4) Karasińska Katarzyna ,
5) Grabowski Krzysztof .
5.Komisja doraźna Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Jeziorny Michał ,
2) Piniarska Ewa ,
3) Stępień Paweł .
|
|
4 |
2021-06-11 12:11:57 |
KRZYSZTOF KONA |
Pole full zmieniło wartość z '<div class="mail-detail-content noI18n colorQuoted simple-mail" style="min-height: 847px;"> <div id="ox-d7e2ed4c95"> <div dir="ltr"> <p align="center" class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; text-align: center; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">SKŁAD OSOBOWY KOMISJI STAŁYCH RADY MIEJSKIEJ<br /> W WARCIE (KADENCJA 2018 - 2023)</span></b></p> <p align="center" class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; text-align: center; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1. Komisja Rewizyjna</span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Ogórek Jan - Przewodniczący</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2) Musilak Józef ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3) Grześkowiak Andrzej ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4) Karasińska Katarzyna .</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej</span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Piniarska Ewa,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2) Stępień Paweł , </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3) Klimaszewski Krzysztof ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4) Kopacki Grzegorz ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">5) Góra Krystyna .</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska</span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Błaszczyk Władysław ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2) Ciołek Marek, </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3) Jeziorny Michał ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4) Grabowski Krzysztof ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">5) Jabłoński Sławomir .</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Piniarska Ewa - Przewodniczący</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">2) Grześkowiak Andrzej , </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">3) Jabłoński Sławomir ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">4) Karasińska Katarzyna ,</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">5) Grabowski Krzysztof .</span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 10pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><i><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">5.Komisja doraźna Zespół ds. Mieszkaniowych </span></i></b></p> <p class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 10pt; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">1) Jeziorny Michał ,<br /> 2) Piniarska Ewa ,<br /> 3) Stępień Paweł .</span></p> </div> </div> </div> ' na '<div class="mail-detail-content noI18n colorQuoted simple-mail" style="min-height: 847px;"> <div id="ox-d7e2ed4c95"> <div dir="ltr"> <p align="center" class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; text-align: center; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;">SKŁAD OSOBOWY KOMISJI STAŁYCH RADY MIEJSKIEJ<br /> W WARCIE (KADENCJA 2018 - 2023)</span></b></p> <p align="center" class="ox-d7e2ed4c95-MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; text-align: center; font-size: 11pt; font-family: Calibri,sans-serif;"> <b><span style="font-size: 14pt; font-family: "Times New Roman",serif;"> </span></b></p> <br /> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><em>1. Komisja Rewizyjna</em></strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">1) Ogórek Jan - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">2) Musilak Józef</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">3) Grześkowiak Andrzej</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">4) Karasińska Katarzyna</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">5) Olczyk Marek</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><em>2. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej</em></strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">1) Klimaszewski Krzysztof - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">2) Stępień Paweł</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">3) Piniarska Ewa</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">4) Kopacki Grzegorz</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">5) Góra Krystyna</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><em>3. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska</em></strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">2) Ciołek Marek</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">3) Jeziorny Michał</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">4) Grabowski Krzysztof</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">5) Jabłoński Sławomir</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><em>4. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</em></strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">1) Piniarska Ewa - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">2) Grześkowiak Andrzej</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">3) Jabłoński Sławomir</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">4) Karasińska Katarzyna</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">5) Grabowski Krzysztof</span></p> </div> </div> </div> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
SKŁAD OSOBOWY KOMISJI STAŁYCH RADY MIEJSKIEJ
W WARCIE (KADENCJA 2018 - 2023)
1. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Musilak Józef ,
3) Grześkowiak Andrzej ,
4) Karasińska Katarzyna .
2. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej
1) Piniarska Ewa,
2) Stępień Paweł ,
3) Klimaszewski Krzysztof ,
4) Kopacki Grzegorz ,
5) Góra Krystyna .
3. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław ,
2) Ciołek Marek,
3) Jeziorny Michał ,
4) Grabowski Krzysztof ,
5) Jabłoński Sławomir .
4. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1) Piniarska Ewa - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej ,
3) Jabłoński Sławomir ,
4) Karasińska Katarzyna ,
5) Grabowski Krzysztof .
5.Komisja doraźna Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Jeziorny Michał ,
2) Piniarska Ewa ,
3) Stępień Paweł .
|
SKŁAD OSOBOWY KOMISJI STAŁYCH RADY MIEJSKIEJ
W WARCIE (KADENCJA 2018 - 2023)
1. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Musilak Józef
3) Grześkowiak Andrzej
4) Karasińska Katarzyna
5) Olczyk Marek
2. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej
1) Klimaszewski Krzysztof - Przewodniczący
2) Stępień Paweł
3) Piniarska Ewa
4) Kopacki Grzegorz
5) Góra Krystyna
3. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek
3) Jeziorny Michał
4) Grabowski Krzysztof
5) Jabłoński Sławomir
4. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1) Piniarska Ewa - Przewodnicząca
2) Grześkowiak Andrzej
3) Jabłoński Sławomir
4) Karasińska Katarzyna
5) Grabowski Krzysztof
|
|
1 |
2015-02-10 10:57:19 |
Piotr Tomaszewski |
|
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
id | puste | 12160 | user_id | puste | 916726 | resource_id | puste | 422 | name | puste | Komisje Stałe Rady | category_id | puste | 209 | language_id | puste | 1 | short | puste | Komisje | full | puste |
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Kaźmierczak Jerzy
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
| publishfrom | puste | 2015-02-10 00:00:00 | _active | puste | 1 | slug | puste | komisje-stale-rady |
|