Wersja |
Data zmiany |
Autor |
Opis |
Akcje |
2 |
2015-02-10 10:35:29 |
Piotr Tomaszewski |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Jerzy Kaźmierczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Kaźmierczak Jerzy<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Jerzy Kaźmierczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Kaźmierczak Jerzy<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Jerzy Kaźmierczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Kaźmierczak Jerzy
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Jerzy Kaźmierczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Kaźmierczak Jerzy
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
|
3 |
2016-01-25 10:27:24 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Jerzy Kaźmierczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Kaźmierczak Jerzy<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Alberczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Jerzy Kaźmierczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Kaźmierczak Jerzy
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Alberczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
|
4 |
2017-08-08 15:21:06 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Alberczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:</p> <p> tel. (43)828-71-04</p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Alberczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Alberczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:
tel. (43)828-71-04
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Alberczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
|
5 |
2017-08-08 15:23:46 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:</p> <p> tel. (43)828-71-04</p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Alberczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Alberczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:
tel. (43)828-71-04
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Alberczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:
tel. (43)828-71-04
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Alberczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
|
6 |
2017-08-08 15:24:28 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Alberczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Alberczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:
tel. (43)828-71-04
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Alberczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:
tel. (43)828-71-04
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Alberczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
|
7 |
2018-11-22 11:21:32 |
Robert S |
Zmieniono nazwę z 'Rada Gminy i Miasta w Warcie 2014-2018' na 'Rada Miejska w Warcie 2018-2022' Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Gminy i Miasta w Warcie<br /> 2014-2018</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Elżbieta Falkowska<br /> <br /> 5. Rafał Budziński<br /> <br /> 6. Krystyna Góra<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Alberczak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. Teresa Sulińska<br /> <br /> 12. Agnieszka Witczak<br /> <br /> 13. Marek Ciołek<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. - <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 12. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 13. Krzysztof Grabowski<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
name | Rada Gminy i Miasta w Warcie 2014-2018 | Rada Miejska w Warcie 2018-2022 | full |
Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:
tel. (43)828-71-04
Rada Gminy i Miasta w Warcie
2014-2018
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Paweł Ostrowski - I Wiceprzewodniczący Rady
3. Krzysztof Klimaszewski - II Wiceprzewodniczący Rady
4. Elżbieta Falkowska
5. Rafał Budziński
6. Krystyna Góra
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Alberczak
10. Stanisław Woźniak
11. Teresa Sulińska
12. Agnieszka Witczak
13. Marek Ciołek
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. - Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. Stanisław Woźniak
11. KrzysztoF Grabowski
12. Katarzyna Karasińska
13. Krzysztof Grabowski
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
|
8 |
2018-11-23 13:35:18 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. - <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. Stanisław Woźniak<br /> <br /> 11. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 12. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 13. Krzysztof Grabowski<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) Ogórek Jan - Przewodniczący<br /> 2) Grześkowiak Andrzej - z-ca<br /> 3) Budziński Rafał<br /> 4) Alberczak Józef<br /> 5) Witczak Agnieszka<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) Góra Krystyna - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta - z-ca<br /> 3) Klimaszewski Krzysztof<br /> 4) Jeziorny Michał<br /> 5) Kopacki Grzegorz<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący<br /> 2) Ciołek Marek - z-ca<br /> 3) Ostrowski Paweł<br /> 4) Sulińska Teresa<br /> 5) Woźniak Stanisław<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca<br /> 2) Falkowska Elżbieta<br /> 3) Jeziorny Michał</font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. - <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10.<br /> <br /> 11. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 12. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 13. Krzysztof Grabowski<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Gminy i Miasta Warta:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. - Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. Stanisław Woźniak
11. KrzysztoF Grabowski
12. Katarzyna Karasińska
13. Krzysztof Grabowski
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) Ogórek Jan - Przewodniczący
2) Grześkowiak Andrzej - z-ca
3) Budziński Rafał
4) Alberczak Józef
5) Witczak Agnieszka
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) Góra Krystyna - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta - z-ca
3) Klimaszewski Krzysztof
4) Jeziorny Michał
5) Kopacki Grzegorz
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) Błaszczyk Władysław - Przewodniczący
2) Ciołek Marek - z-ca
3) Ostrowski Paweł
4) Sulińska Teresa
5) Woźniak Stanisław
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) Sulińska Teresa - Przewodnicząca
2) Falkowska Elżbieta
3) Jeziorny Michał
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. - Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10.
11. KrzysztoF Grabowski
12. Katarzyna Karasińska
13. Krzysztof Grabowski
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
|
9 |
2018-11-23 13:43:14 |
krzysztofkona krzysztofkona |
|
Podgląd
|
10 |
2018-11-23 13:43:51 |
krzysztofkona krzysztofkona |
|
Podgląd
|
11 |
2018-11-23 13:46:24 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. - <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10.<br /> <br /> 11. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 12. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 13. Krzysztof Grabowski<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10.<br /> <br /> 11. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 12. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 13. Krzysztof Grabowski<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. - Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10.
11. KrzysztoF Grabowski
12. Katarzyna Karasińska
13. Krzysztof Grabowski
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10.
11. KrzysztoF Grabowski
12. Katarzyna Karasińska
13. Krzysztof Grabowski
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
|
12 |
2019-01-28 09:00:44 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10.<br /> <br /> 11. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 12. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 13. Krzysztof Grabowski<br /> <br /> 14. Jan Ogórek<br /> <br /> 15. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10.
11. KrzysztoF Grabowski
12. Katarzyna Karasińska
13. Krzysztof Grabowski
14. Jan Ogórek
15. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
|
13 |
2019-01-28 09:01:49 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Marek Ciołek<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Marek Ciołek
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
|
14 |
2019-01-28 09:03:20 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2022</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Marek Ciołek<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Marek Ciołek<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' Pole slug zmieniło wartość z 'rada-gminy-i-miasta-w-warcie-2014-2018' na 'rada-gminy-i-miasta-w-warcie-2018-2023' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2022
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Marek Ciołek
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Marek Ciołek
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
| slug | rada-gminy-i-miasta-w-warcie-2014-2018 | rada-gminy-i-miasta-w-warcie-2018-2023 |
|
15 |
2019-01-28 09:18:31 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Zmieniono nazwę z 'Rada Miejska w Warcie 2018-2022' na 'Rada Miejska w Warcie 2018-2023' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
name | Rada Miejska w Warcie 2018-2022 | Rada Miejska w Warcie 2018-2023 |
|
16 |
2019-01-28 10:05:49 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole short zmieniło wartość z 'RGiMW 2014 - 2018' na 'RGiMW 2018 - 2023' Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Marek Ciołek<br /> <br /> Komisje Stałe Rady w składzie:<br /> <br /> I. Komisja Rewizyjna<br /> <br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu<br /> <br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska<br /> 1) - Przewodniczący<br /> 2) - z-ca<br /> 3)<br /> 4)<br /> 5)<br /> <br /> IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych<br /> 1) - Przewodnicząca<br /> 2)<br /> 3) </font></p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Marek Ciołek</font><br /> <br /> 15.</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
short | RGiMW 2014 - 2018 | RGiMW 2018 - 2023 | full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Marek Ciołek
Komisje Stałe Rady w składzie:
I. Komisja Rewizyjna
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
II. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Budżetu
1) - Przewodnicząca
2) - z-ca
3)
4)
5)
III. Komisja Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
1) - Przewodniczący
2) - z-ca
3)
4)
5)
IV. Komisja doraźna. Zespół ds. Mieszkaniowych
1) - Przewodnicząca
2)
3)
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Marek Ciołek
15.
|
|
17 |
2019-02-07 14:11:36 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Marek Ciołek</font><br /> <br /> 15.</p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15.</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Marek Ciołek
15.
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15.
|
|
18 |
2019-02-07 14:12:23 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15.</p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> </p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15.</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15.
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15.
|
|
19 |
2019-02-07 14:13:07 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy<br /> i Miasta Warta<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> </p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15.</p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> </p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15.</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Gminy
i Miasta Warta
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15.
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15.
|
|
20 |
2019-03-05 10:02:01 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> </p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15.</p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15. Marek Olczyk</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15.
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15. Marek Olczyk
|
|
21 |
2019-05-28 11:24:37 |
krzysztofkona krzysztofkona |
Pole full zmieniło wartość z '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-04</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15. Marek Olczyk</p> ' na '<p> </p> <p style="text-align: right;"> Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:</p> <p style="text-align: right;"> tel. (43)828-71-05</p> <p> <strong><font class="boldtext">Rada Miejska w Warcie<br /> 2018-2023</font></strong></p> <p> </p> <p> <font class="text">1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie<br /> <br /> 2. <font class="text">Krystyna Góra</font> - Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 3. <font class="text">Marek Ciołek</font> Wiceprzewodniczący Rady<br /> <br /> 4. Ewa Piniarska<br /> <br /> 5. <font class="text">Krzysztof Klimaszewski </font><br /> <br /> 6. Paweł Stępień<br /> <br /> 7. Michał Jeziorny<br /> <br /> 8. Władysław Błaszczyk<br /> <br /> 9. Józef Musilak<br /> <br /> 10. KrzysztoF Grabowski<br /> <br /> 11. Katarzyna Karasińska<br /> <br /> 12. Jan Ogórek<br /> <br /> 13. Andrzej Grześkowiak</font></p> <p> <font class="text">14. Sławomir Jabłoński</font><br /> <br /> 15. Marek Olczyk</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-04
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15. Marek Olczyk
|
Telefon do biura Rady Miejskiej w Warcie:
tel. (43)828-71-05
Rada Miejska w Warcie
2018-2023
1. Kopacki Grzegorz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Warcie
2. Krystyna Góra - Wiceprzewodniczący Rady
3. Marek Ciołek Wiceprzewodniczący Rady
4. Ewa Piniarska
5. Krzysztof Klimaszewski
6. Paweł Stępień
7. Michał Jeziorny
8. Władysław Błaszczyk
9. Józef Musilak
10. KrzysztoF Grabowski
11. Katarzyna Karasińska
12. Jan Ogórek
13. Andrzej Grześkowiak
14. Sławomir Jabłoński
15. Marek Olczyk
|
|